Abonament Allegro ADS

Na abonament Allegro Ads składa się pełna obsługa kampanii, poprzedzona analizą i stworzeniem strategii dostosowanej do Twojego biznesu. To również stałe optymalizacje i weryfikacja konta, wsparcie graficzne czy konsultacje z dedykowanym specjalistą. Dążymy do jak najefektywniejszego wykorzystania potencjału Twojego biznesu.

Co zyskasz?

Zwiększanie zysków

W ramach abonamentu Allegro Ads kompleksowo obsługujemy kampanie,
by przy jak najmniejszym nakładzie kosztów osiągnąć jak największy przychód dla Twojego sklepu. Nad kampaniami czuwamy każdego dnia, skrupulatnie raportując działania każdego miesiąca oraz planując kolejne. W przypadku gdy, nie wiesz, która kampania będzie dla Twojego sklepu najlepsza – oferujemy fachowe doradztwo, poprzedzone analizą.

Zwiększenie sprzedaży

Nad kampaniami pracujemy kompleksowo, a stała optymalizacja i nowe testy tylko te przychody powielają. Niezbitym dowodem na to, że Allegro Ads rzeczywiście sprzedaje to 24 mln sfinalizowanych transakcji. Wyróżnienie na tle konkurencji (wewnątrz serwisu jak i poza nim) daje ogromną szansę na dotarcie do potencjalnych klientów, a przez to – zwiększenie sprzedaży.

Nasz cel:
– efektywna sprzedaż
– zmniejszenie kosztów

Stałe wsparcie specjalisty

Praca nad kampaniami to współpraca z Tobą. Wspólnie ustalimy co jest najlepsze dla rozwoju Twojego sklepu. U boku specjalisty, podejmowane decyzje zajmą Ci mniej czasu i… co najważniejsze – oszczędzą zbędnych wydatków. Nasze działania, oprócz stałego monitoringu kampanii i raportowania, to również analiza konkurencji i odpowiednia strategia działań. Dodatkowo bieżąca analiza budżetu i przychodów z wykorzystaniem odpowiednich dla agencji narzędzi.

Zwiększ sprzedaż z nami dzięki Allegro Ads

Co zapewniamy?

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA ALLEGRO ADS

Działania rozpoczynamy od analizy Twojego sklepu i stworzenia odpowiedniej strategii. Kolejnym krokiem jest utworzenie kampanii. Nierozłącznym elementem obsługi jest optymalizacja działań oraz planowanie nowych. Nad kampaniami czuwamy Nad kampaniami czuwamy codziennie, a raporty z działań przesyłamy do Ciebie każdego miesiąca. Słowem: działamy od A do Z!

WSPARCIE GRAFICZNE

Allegro Ads to nie tylko ustawianie i optymalizacja stworzonych kampanii - to również grafika. W naszym abonamencie w każdym miesiącu masz do dyspozycji 2 rbh grafika.

OPRACOWANIE I REALIZOWANIE STRATEGII

Każda branża rządzi się własnymi prawami, a biznes biznesowi nierówny. Dlatego opracowujemy dla Ciebie strategię poprzedzoną wcześniejszą analizą. Pozwoli to nam skupić się na mocnych stronach Twojego biznesu, przy jednoczesnym spełnianiu oczekiwań potencjalnych klientów (również w tych specyficznych dla branży sezonach).

STAŁE OPTYMALIZACJE

Optymalizacja to nieustanne dążenie do jak najlepszych wyników - w tym przypadku - jak największych przychodów dla Twojego sklepu. Oczywiście przy jak najmniejszym nakładzie środków. Działania optymalizacyjne opieramy na szczegółowej analizie, usprawnianiu jakości kampanii oraz testowaniu nowych rozwiązań. Dzięki przejrzystej strukturze konta w jasny i czytelny sposób uszeregujemy Twoje oferty, wyłaniając przy tym te bestsellerowe.

DEDYKOWANY SPECJALISTA ALLEGRO ADS

Nad kampaniami czuwać będzie specjalista PPC, który w porozumieniu z Tobą będzie pracował na sukces Twojego biznesu. Stały kontakt pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości w trakcie prowadzonych działań. Oprócz comiesięcznych raportów nasz specjalista będzie się z Tobą kontaktował zawsze, gdy dostrzeże szansę na rozwój Twojego sklepu.

BIEŻĄCA WERYFIKACJA KONTA

Konta naszych klientów monitorujemy codziennie, dbając o odpowiednią konfigurację i czuwając nad tym, by żaden błąd nie zaburzył wyników kampanii.

ANALIZY I RAPORTY

W każdym miesiącu analizujemy Twoje konto oraz Twoją konkurencję, by na bieżąco odpowiednio reagować. Działamy w cyklach miesięcznych, co oznacza, że po zakończeniu każdego cyklu otrzymasz szczegółowy raport z wykonanych prac wraz z planem na kolejny okres.

Pakiet dostosowany do Twoich potrzeb!

już od 690zł netto miesięcznie

Kompleksowa obsługa Allegro Ads

Koszt obsługi

Koszt obsługi uzależniony jest od budżetu przeznaczanego na allegro Ads i wynosi 15% od budżetu,
nie mniej niż 690zł. Pracując na większych budżetach wymagana większa liczba godzin specjalisty na konfigurację,
optymalizację i analizę prowadzonych działań.

Chcesz uruchomić kampanię Allegro Ads?

Posiadasz własny sklep internetowy
i prężnie działasz w e-commerce?

 

Zobacz nasze pozostałe usługi abonamentowe

Kampanie Google Ads

już od
465zł netto
miesięcznie
Sprawdź

Pozycjonowanie e-commerce

już od
590zł netto
miesięcznie
Sprawdź

Wsparcie i zwiększenie sprzedaży

już od
1990zł netto
miesięcznie
Sprawdź

Klienci o nas

„Zespół Brand Active jest otwarty na wszelkie zmiany i błyskawicznie na nie reaguje znajdując konkretne rozwiązanie na dany temat. Nie narzucają swoich pomysłów i przyjmują też inne, dzięki czemu współpraca z nimi to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Poleciłbym ich każdemu, rekomendując jako firmę godną zaufania z profesjonalistami, którzy wykonują świetną robotę! Brand Active to ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem w to co robią, to zespół który wyniesie Twoją firmę na wyżyny rynkowe.”

Filip BabalskiOnline Store Manager - BioBabalscy

„Polecam współpracę z Brand Active z uwagi na całościowe podejście do klienta, zaangażowanie oraz proaktywność – zespół sam wychodzi z propozycją nowych rozwiązań. Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznej recepty na dobrze funkcjonujący sklep internetowy. „

Agata AlbinowskaWłaścicielka - RelaxSan

„Po niespełna roku współpracy, możemy z całą pewnością stwierdzić, że wybór Brand Active był dobrą decyzją. Agencja zawsze stara się sprostać potrzebom firmy, szybko reaguje na zmiany otoczenia, nie tylko na rynku, ale także wewnątrz Organizacji. W szczególności cenimy u Brand Active dokładność, dbałość o szczegóły i stały kontakt. Cieszę się, że mam przyjemność pracować z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.”

Natalia RosłońKoordynator Zespołu E-Commerce - RUCH SA

„Polecam współpracę, zawsze w miłej atmosferze, sklep według oczekiwań, współpraca elastyczna, stałe wsparcie i pomoc nawet rok po wdrożeniu sklepu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości sprawny kontakt telefoniczny lub mailowy.”

Ewelina Osmyk-SztajnerWłaścicielka - Jeweline

„Świetny kontakt z firmą, pomoc w każdym zakresie. Usługi zawsze starają się wykonać na 100% i więcej. Dzięki ich usłudze została zwiększona sprzedaż na czym mi zależało najbardziej. Ponadto dokonali poprawy jakości i obsługi sklepu internetowego. Panowie zawsze wywiązują się w 100%. Jeżeli mam jakiekolwiek pytania odnośnie planów jakie założyliśmy do realizacji czy wykonane zlecenia, nie ma problemu by wytłumaczyć wszystko krok po kroku i doradzić mi co jest dobre dla mojej firmy.”

Patrycja JarząbWłaścicielka - Luxury-Fashion

„Brand Active reaguje dość szybko i co ważne są bardzo elastyczni. Współpracowaliśmy z kilkoma agencjami, te dwa czynniki są najważniejsze w długoterminowej współpracy. Sklep zaczął być widoczny w internecie.”

Piotr PawłuckiWłaściciel - SekretSnu.pl

biobabalscy

Zobacz jak BioBabalscy zwiększyli sprzedaż

Pan Filip z BioBabalskich w czerwcu 2017 roku zdecydował się na współpracę w formie abonamentu na wsparcie i zwiększenie sprzedaży. Po roku współpracy osiągnęliśmy ogromny wzrost sprzedaży i zbudowaliśmy rozpoznawalną, krajową markę. Zobacz jakie wyniki osiągnął sklep BioBabalskich przy współpracy z Brand Active. Przejdź do Case Study


luxury klient

Zobacz jak Luxury-Fashion zwiększyło sprzedaż

Pani Patrycja z Luxury-Fashion.pl w czerwcu 2017 roku zdecydowała się na współpracę w formie abonamentu na wsparcie i zwiększenie sprzedaży. Po roku współpracy mówi, że był to bardzo dobry wybór, a w e-sklepie znacząco wzrosła sprzedaż. Zobacz jakie wyniki osiągnął sklep Luxury-Fashion przy współpracy z Brand Active. Przejdź do Case Study

Klienci mówią o nas, że jesteśmy profesjonalnielastycznipasjonatami na 100%...

Nie robimy masówki. Współpracujemy stale z wybranymi sklepami internetowymi

Brand Active to agencja e-commerce, co to oznacza?

Jako agencja e-commerce, koncentrujemy się tylko i wyłącznie na projektach, w których klient posiada sklep internetowy lub platformę do e-usług. Cały nas zespół to ludzie, którzy w e-commerce czują się jak ryby w wodzie. Nawet nasz grafik komputerowy ma swój sklep internetowy, a kolejny specjalista uprawia sprzedaż na allegro. To, że jesteśmy praktykami biznesu oznacza, że Brand Active ma pod sobą również sklepy internetowe, które dla całego zespołu są polami doświadczalnymi. Nie testujemy na klientach, nie uczymy się na ich sklepach internetowych. Testujemy na sobie, a co uważamy za skuteczne wdrażamy u naszych klientów. Nie robimy stron internetowych, nie montujemy reklam, nie robimy marketingu offline. Nie znamy się na tym tak dobrze jak e-commerce. Dlatego jeśli masz sklep internetowy lub planujesz go założyć chętnie Ci pomożemy!

Koncentracja jest sekretem siły

Ralph Waldo Emerson