Abonament na Google Ads (AdWords) marketing

W tej ofercie abonamentowej skupiamy się na zwiększaniu sprzedaży przy minimalnym nakładzie finansowym. Każdego dnia kreujemy i optymalizujemy Twoje kampanie Google Ads, żeby były jak najtańsze, a zarazem skutecznie zwiększały sprzedaż w Twoim sklepie internetowym.

Zwiększanie zysków

Każdy sklep internetowy powinien systematycznie zwiększać zyski, dlatego nasze działania skupiają się podnoszeniu efektywności sprzedaży. Reklamy Google Ads to jeden z najlepszych sposobów na dotarcie do swoich klientów, ale szczególnie na początku sprzedaży online warto zachować ostrożność. Pamiętaj, że jeśli uznamy, że budżet z Google Ads warto przenieść na inne, bardziej efektywne działania, to Ci o tym powiemy!

Google Ads kompleksowo

Do Google Ads podchodzimy kompleksowo, bo tylko takie podejście pozwala uzyskać wymierne efekty. Używamy wszystkich typów reklam m.in. tekstowe, produktowe, remarketingowe, w sieci reklamowej GDN, YouTube, mobilne, Gmail. Rozpoczęcie kampanii poprzedzamy analizą konkurencji i na jej podstawie dobieramy odpowiednie typy reklam.

Doradztwo w e-handlu

Naszym klientom zapewniamy wsparcie merytoryczne przy podejmowaniu decyzji związanych z marketingiem i rozwojem sklepu. Jeśli nie masz pewności, czy dane rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystne, nasz specjalista chętnie je przeanalizuje i przedstawi własne rekomendacje. Oszczędzaj czas i pieniądze unikając złych decyzji.

Wybierz pakiet dla siebie

Nasza oferta skonstruowana jest tak, by każdy klient mógł wybrać pakiet optymalnie dopasowany do swoich potrzeb i budżetu. Klient decyduje o poziomie swoich wydatków, a budżet kampanii może być dowolnie modyfikowany. Niezależnie od wyboru nasz zespół doradzi sugerowany budżet i mocno zaangażuje się w pracę na wspólny sukces

60% klientów wybrało wariant PLUS (dane: marzec 2019 r.)

PROod 750 zł

 • Sieć wyszukiwania (tekstowa)
 • Zakupy Google
 • Sieć reklamowa GDN
 • Remarketing
 • YouTube
 • Gmail
 • Konfiguracja Google Moja Firma
 • Konfiguracja Google Ads
 • Konfiguracja Google Analytics
 • Konfiguracja Google Tag Manager
 • Konfiguracja Google Merchant Center
 • Indywidualny opiekun
Zamów usługę

PLUSod 465 zł

 • Sieć wyszukiwania (tekstowa)
 • Zakupy Google
 • Sieć reklamowa GDN
 • Remarketing
 • Konfiguracja Google Moja Firma
 • Konfiguracja Google Ads – płatne jednorazowo 490 zł
 • Konfiguracja Google Analytics
 • Konfiguracja Google Tag Manager – płatne jednorazowo 390 zł
 • Konfiguracja Google Merchant Center – płatne jednorazowo 490 zł
 • Indywidualny opiekun
Zamów usługę

BASICod 275 zł

 • Sieć wyszukiwania (tekstowa)
 • Konfiguracja Google Moja Firma
 • Konfiguracja Google Ads – płatne jednorazowo 490 zł
 • Konfiguracja Google Analytics – płatne jednorazowo 290 zł
 • Indywidualny opiekun
Zamów usługę

Podane ceny są cenami netto.

Usługi płatne jednorazowo są wymagane jeśli dotychczas nie były wykonane w sposób poprawny.

Umowy na zawierane są na 6 lub 12 miesięcy. 6 miesięcy to optymalny okres na uzyskanie wymieranych efektów.

Przy umowach na 12 miesięcy zniżka -5%

Klienci o nas

„Zespół Brand Active jest otwarty na wszelkie zmiany i błyskawicznie na nie reaguje znajdując konkretne rozwiązanie na dany temat. Nie narzucają swoich pomysłów i przyjmują też inne, dzięki czemu współpraca z nimi to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Poleciłbym ich każdemu, rekomendując jako firmę godną zaufania z profesjonalistami, którzy wykonują świetną robotę! Brand Active to ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem w to co robią, to zespół który wyniesie Twoją firmę na wyżyny rynkowe.”

Filip BabalskiOnline Store Manager - BioBabalscy

„Polecam współpracę z Brand Active z uwagi na całościowe podejście do klienta, zaangażowanie oraz proaktywność – zespół sam wychodzi z propozycją nowych rozwiązań. Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznej recepty na dobrze funkcjonujący sklep internetowy. „

Agata AlbinowskaWłaścicielka - RelaxSan

„Po niespełna roku współpracy, możemy z całą pewnością stwierdzić, że wybór Brand Active był dobrą decyzją. Agencja zawsze stara się sprostać potrzebom firmy, szybko reaguje na zmiany otoczenia, nie tylko na rynku, ale także wewnątrz Organizacji. W szczególności cenimy u Brand Active dokładność, dbałość o szczegóły i stały kontakt. Cieszę się, że mam przyjemność pracować z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.”

Natalia RosłońKoordynator Zespołu E-Commerce - RUCH SA

„Polecam współpracę, zawsze w miłej atmosferze, sklep według oczekiwań, współpraca elastyczna, stałe wsparcie i pomoc nawet rok po wdrożeniu sklepu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości sprawny kontakt telefoniczny lub mailowy.”

Ewelina Osmyk-SztajnerWłaścicielka - Jeweline

„Świetny kontakt z firmą, pomoc w każdym zakresie. Usługi zawsze starają się wykonać na 100% i więcej. Dzięki ich usłudze została zwiększona sprzedaż na czym mi zależało najbardziej. Ponadto dokonali poprawy jakości i obsługi sklepu internetowego. Panowie zawsze wywiązują się w 100%. Jeżeli mam jakiekolwiek pytania odnośnie planów jakie założyliśmy do realizacji czy wykonane zlecenia, nie ma problemu by wytłumaczyć wszystko krok po kroku i doradzić mi co jest dobre dla mojej firmy.”

Patrycja JarząbWłaścicielka - Luxury-Fashion

„Brand Active reaguje dość szybko i co ważne są bardzo elastyczni. Współpracowaliśmy z kilkoma agencjami, te dwa czynniki są najważniejsze w długoterminowej współpracy. Sklep zaczął być widoczny w internecie.”

Piotr PawłuckiWłaściciel - SekretSnu.pl

biobabalscy

Zobacz jak BioBabalscy zwiększyli sprzedaż

Pan Filip z BioBabalskich w czerwcu 2017 roku zdecydował się na współpracę w formie abonamentu na wsparcie i zwiększenie sprzedaży. Po roku współpracy osiągnęliśmy ogromny wzrost sprzedaży i zbudowaliśmy rozpoznawalną, krajową markę. Zobacz jakie wyniki osiągnął sklep BioBabalskich przy współpracy z Brand Active. Przejdź do Case Study


luxury klient

Zobacz jak Luxury-Fashion zwiększyło sprzedaż

Pani Patrycja z Luxury-Fashion.pl w czerwcu 2017 roku zdecydowała się na współpracę w formie abonamentu na wsparcie i zwiększenie sprzedaży. Po roku współpracy mówi, że był to bardzo dobry wybór, a w e-sklepie znacząco wzrosła sprzedaż. Zobacz jakie wyniki osiągnął sklep Luxury-Fashion przy współpracy z Brand Active. Przejdź do Case Study

Klienci mówią o nas, że jesteśmy profesjonalnielastycznipasjonatami na 100%...

Nie robimy masówki. Współpracujemy stale z wybranymi sklepami internetowymi

Brand Active to agencja e-commerce, co to oznacza?

Jako agencja e-commerce, koncentrujemy się tylko i wyłącznie na projektach, w których klient posiada sklep internetowy lub platformę do e-usług. Cały nas zespół to ludzie, którzy w e-commerce czują się jak ryby w wodzie. Nawet nasz grafik komputerowy ma swój sklep internetowy, a kolejny specjalista uprawia sprzedaż na allegro. To, że jesteśmy praktykami biznesu oznacza, że Brand Active ma pod sobą również sklepy internetowe, które dla całego zespołu są polami doświadczalnymi. Nie testujemy na klientach, nie uczymy się na ich sklepach internetowych. Testujemy na sobie, a co uważamy za skuteczne wdrażamy u naszych klientów. Nie robimy stron internetowych, nie montujemy reklam, nie robimy marketingu offline. Nie znamy się na tym tak dobrze jak e-commerce. Dlatego jeśli masz sklep internetowy lub planujesz go założyć chętnie Ci pomożemy!

Koncentracja jest sekretem siły

Ralph Waldo Emerson