Abonament na wsparcie i zwiększenie sprzedaży

Abonament na wsparcie i zwiększenie sprzedaży – co powinieneś wiedzieć?

W prezentowanej ofercie abonamentowej skupiamy się na zwiększaniu sprzedaży w Twoim sklepie internetowym. Niezależnie od tego, z jakiej platformy sprzedażowej korzystasz i jakim budżetem reklamowym dysponujesz, znajdziemy dla Ciebie efektywne rozwiązania. Doskonale wiemy, jak bardzo ważna jest elastyczność ze strony agencji, dlatego nie trzymamy się schematów (nasi Klienci potwierdzają to w poniższych Opiniach).

Jesteśmy praktykami biznesu – dlaczego to takie ważne?

Widzieliśmy ponad 150 sklepów internetowych od środka, co daje nam niezwykle szerokie spojrzenie na całą branżę e-commerce. Bardzo prawdopodobne jest to, że problem, z którym się borykasz, rozwiążemy bardzo szybko i przede wszystkim skutecznie.

Abonament na wsparcie i zwiększenie sprzedaży to oferta modyfikowana od 2016 roku tak, by ze względu na swój zakres i elastyczność, rozwijać sprzedaż w sklepach internetowych w kraju i zagranicą.

Zwiększanie zysków

Każdy sklep internetowy powinien zarabiać i systematycznie zwiększać swoje zyski, dlatego nasze działania skupiają się podnoszeniu wielkości i efektywności sprzedaży. Usługi i narzędzia marketingowe dobieramy tak, by sklepy internetowe klientów osiągały ponadprzeciętne wyniki.

Kompleksowy marketing

Są setki możliwości ulokowania budżetu reklamowego, ale które formy promocji zapewnią największą ilość klientów i zwrot z inwestycji? Sprawdzimy to dla Ciebie! Na bazie testów i analiz przygotujemy strategię marketingową, w którą warto będzie inwestować.

Doradztwo w e-handlu

Naszym klientom zapewniamy wsparcie merytoryczne przy podejmowaniu decyzji związanych z marketingiem i rozwojem sklepu. Jeśli nie masz pewności, czy dane rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystne, nasz specjalista chętnie je przeanalizuje i przedstawi własne rekomendacje. Oszczędzaj czas i pieniądze, unikając złych decyzji.

Wybierz pakiet dla siebie

Nasza oferta skonstruowana została tak, by każdy Klient mógł wybrać optymalny pakiet dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.

Niezależnie od wyboru, nasz zespół mocno zaangażuje się w pracę, by osiągnąć wspólny sukces. A za sukces uznajemy zwiększenie sprzedaży w Twoim sklepie internetowym.

PRO3690 zł

 • 24 grafik – wsparcie graficzne
 • 20 postów – obsługa profili Social Media
 • 4 kreacje – e-mail marketing
 • dostarczenie treści w ilości 15 000 znaków
 • 5 fraz – monitoring internetu
 • 3 konta – porównywarki cenowe
 • kampanie Google Ads w budżecie do 2500 zł
 • kampanie Facebook Ads w budżecie do 2000 zł
 • pozycjonowanie e-commerce – 6 h specjalisty
 • 6 h konsultacji e-commerce
Zapytaj o naszą dostępność

PLUS2990 zł

 • 20 grafik – wsparcie graficzne
 • 18 postów – obsługa profili Social Media
 • 2 kreacje – e-mail marketing
 • dostarczenie treści w ilości 10 000 znaków
 • 3 frazy – monitoring internetu
 • 2 konta – porównywarki cenowe
 • kampanie Google Ads w budżecie do 2000 zł
 • kampanie Facebook Ads w budżecie do 1500 zł
 • pozycjonowanie e-commerce – 4 h specjalisty
 • 6 h konsultacji e-commerce
Zapytaj o naszą dostępność

Klienci o nas

„Zespół Brand Active jest otwarty na wszelkie zmiany i błyskawicznie na nie reaguje znajdując konkretne rozwiązanie na dany temat. Nie narzucają swoich pomysłów i przyjmują też inne, dzięki czemu współpraca z nimi to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Poleciłbym ich każdemu, rekomendując jako firmę godną zaufania z profesjonalistami, którzy wykonują świetną robotę! Brand Active to ludzie z pasją i wielkim zaangażowaniem w to co robią, to zespół który wyniesie Twoją firmę na wyżyny rynkowe.”

Filip BabalskiOnline Store Manager - BioBabalscy

„Polecam współpracę z Brand Active z uwagi na całościowe podejście do klienta, zaangażowanie oraz proaktywność – zespół sam wychodzi z propozycją nowych rozwiązań. Polecam wszystkim, którzy szukają skutecznej recepty na dobrze funkcjonujący sklep internetowy. „

Agata AlbinowskaWłaścicielka - RelaxSan

„Po niespełna roku współpracy, możemy z całą pewnością stwierdzić, że wybór Brand Active był dobrą decyzją. Agencja zawsze stara się sprostać potrzebom firmy, szybko reaguje na zmiany otoczenia, nie tylko na rynku, ale także wewnątrz Organizacji. W szczególności cenimy u Brand Active dokładność, dbałość o szczegóły i stały kontakt. Cieszę się, że mam przyjemność pracować z ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania.”

Natalia RosłońKoordynator Zespołu E-Commerce - RUCH SA

„Polecam współpracę, zawsze w miłej atmosferze, sklep według oczekiwań, współpraca elastyczna, stałe wsparcie i pomoc nawet rok po wdrożeniu sklepu. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości sprawny kontakt telefoniczny lub mailowy.”

Ewelina Osmyk-SztajnerWłaścicielka - Jeweline

„Świetny kontakt z firmą, pomoc w każdym zakresie. Usługi zawsze starają się wykonać na 100% i więcej. Dzięki ich usłudze została zwiększona sprzedaż na czym mi zależało najbardziej. Ponadto dokonali poprawy jakości i obsługi sklepu internetowego. Panowie zawsze wywiązują się w 100%. Jeżeli mam jakiekolwiek pytania odnośnie planów jakie założyliśmy do realizacji czy wykonane zlecenia, nie ma problemu by wytłumaczyć wszystko krok po kroku i doradzić mi co jest dobre dla mojej firmy.”

Patrycja JarząbWłaścicielka - Luxury-Fashion

„Brand Active reaguje dość szybko i co ważne są bardzo elastyczni. Współpracowaliśmy z kilkoma agencjami, te dwa czynniki są najważniejsze w długoterminowej współpracy. Sklep zaczął być widoczny w internecie.”

Piotr PawłuckiWłaściciel - SekretSnu.pl

biobabalscy

Zobacz, jak BioBabalscy zwiększyli sprzedaż!

Pan Filip z firmy BioBabalscy w czerwcu 2017 roku zdecydował się na współpracę w formie abonamentu na wsparcie i zwiększenie sprzedaży. Po roku współpracy osiągnęliśmy ogromny wzrost sprzedaży i zbudowaliśmy rozpoznawalną, krajową markę, która bije rekordy popularności na rynku polskiej i zagranicznej ekologicznej żywności. Zobacz, jakie wyniki osiągnął sklep BioBabalscy przy współpracy z Brand Active. Przejdź do Case Study


luxury klient

Zobacz, jak Luxury-Fashion zwiększyło sprzedaż!

Pani Patrycja z Luxury-Fashion.pl w czerwcu 2017 roku rozpoczęła współpracę z naszą agencję, której celem było wsparcie i zwiększenie sprzedaży. Po roku współpracy przyznaje, że był to bardzo dobry wybór, a w e-sklepie znacząco wzrosła sprzedaż, na czym najbardziej jej zależało. Zobacz, jakie wyniki osiągnął sklep Luxury-Fashion przy współpracy z Brand Active. Przejdź do Case Study

Klienci mówią o nas, że jesteśmy profesjonalnielastycznipasjonatami na 100%...

Nie robimy masówki. Współpracujemy stale z wybranymi sklepami internetowymi

Abonament na wsparcie i zwiększenie sprzedaży, kto powinien go wybrać?

Oferta na wsparcie i zwiększenie sprzedaży została tak zaprojektowana, by dostarczyć możliwie jak najwięcej korzyści Klientom przy nawet najbardziej ograniczonym budżecie. Abonament ten dedykowany jest osobom, które posiadają sklep online i chcę rozwinąć jego sprzedaż. Działania w ramach abonamentu, który oferujemy, zostały tak dobrane, by spełnić oczekiwania Klientów, którzy posiadają zarówno mikro sklepy, jak i wielopoziomowe platformy sprzedażowe. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz być pewien, że dedykowany opiekun – eCommerce Manager – wraz z gronem specjalistów zrobią wszystko, by wznieść Twój internetowy biznes na wyższy poziom.

Koncentracja jest sekretem siły

Ralph Waldo Emerson